Filtruj według
Dostępność
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Płeć
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

ODZIEŻ I KASKI

Endura Singletrack II spodnie
DOSTĘPNY
Spodnie Singletrack II - Endura
Dostępność:na zamówienie - 10-14 dni roboczych
Cena 399,00 zł

Trwałe w pełni wyposażone spodnie do jazdy w terenie zapewniające wygodę podczas jazdy w górę i w dół

Spodnie MT500 Burner - Endura Endura - 3
DOSTĘPNY
Spodnie MT500 Burner - Endura
Dostępność:na zamówienie - 10-14 dni roboczych
Cena 449,00 zł

Spodnie o zjazdowej trwałości sprawdzające się idealnie na ścieżkach używane przez Dana oraz Gee Atherton

Widać  12 towar/y z  3750 towar/ów

Bez względu na to, jaki sport uprawiasz oraz czy uprawiasz go amatorsko czy też może bardziej wyczynowo – musisz odpowiednio się do niego przygotować. Jeśli masz już rower, to kolejnym krokiem powinien być zakup odzieży rowerowej i oczywiście kasku. W akcesoria te powinien się wyposażyć każdy – zarówno mały, jak i duży użytkownik dwuśladów.

Dobry sprzęt to połowa sukcesu, choć - aby osiągać wysokie efekty - warto zadbać również o ubiór. W 50% ma on bardzo ważny udział w sukcesie – odpowiednie dopasowanie do pogody nie tylko ułatwia wytrzymanie trudnych warunków, ale zdecydowanie poprawia komfort jazdy. Wielokilometrowa wycieczka w jeansach i klapkach? To nie strój na rower.

Odzież rowerowa – podstawowe wyposażenie rowerzysty

Jak już wspomniano – strój rowerowy powinien skompletować nie tylko doświadczony rowerzysta, ale też początkujący. Podstawą są spodenki – muszą być obcisłe, ale przy tym elastyczne. Ważne również, by nie ograniczały ruchów i były pozbawione szwów. Muszą posiadać również wkładkę anatomiczną. W szafie rowerzysty powinny znaleźć się modele krótkie i długie, na lato, jak i na chłodniejsze dni.

Nie należy zapominać również o koszulce. Wbrew pozorom, rower to sport intensywny, stąd też koszulka powinna być wykonana z materiału oddychającego, który skutecznie przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć. Dobrym wyborem są włókna poliestrowe i poliamidowe, gdyż zapewniają najlepszą wentylację.

Nie należy zapominać o bezpieczeństwie. W każdych warunkach rowerzysta jest narażony na wypadek – idealnie, jeśli będzie wyposażony w kask, który zapewni skuteczną ochronę głowy – najważniejszej części ciała człowieka.

Product added to compare.