Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 561,00 zł - 6 799,00 zł

Płeć użytkownika

Płeć użytkownika

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar Kół

Rozmiar Kół

Rok modelowy

Rok modelowy

Marka

Marka

Rowery Miejskie

Rowery miejskie są modne, praktyczne i gwarantują komfortowe oraz szybkie przemieszczanie się nawet po zatłoczonym mieście. Zamiast jechać do pracy, szkoły czy na zakupy samochodem już teraz możesz wskoczyć na rower miejski i połączyć przyjemne z pożytecznym. W końcu w ten sposób poprawisz też swoją kondycję fizyczną, a przy tym nie będziesz musiał stać w korkach ulicznych. Przekonaj się, jaki rower miejski męski lub damski warto kupić.

Jaki rower miejski wybrać?

Podczas kupowania roweru zwróć uwagę przede wszystkim na kwestie techniczne sprzętu. Dopasuj jego rozmiar, a także wielkość kół do swojego wzrostu. Przekonaj się, która marka sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Pamiętaj o tym, że rower miejski z przerzutkami, błotnikami, czy z pełnym oświetleniem to absolutna podstawa. Skoro zamierzasz jeździć nim po mieście, to koniecznie wybierz model z bagażnikiem i z przodu lub z tyłu. Kolejnym bardzo praktycznym elementem, jaki powinien posiadać Twój rower miejski męski lub damski jest osłona łańcucha. Być może wydaje Ci się, że to detal, jednak podczas codziennego użytkowania roweru na pewno docenisz to, że nie pobrudzisz dzięki temu ubrań od smaru.

Rower miejski damski lub męski

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne rowery miejskie damskie i męskie. Dzięki naszej ofercie każdy może cieszyć się swobodą przemieszczania się wybranym dwukołowcem. Zastanów się, czy chcesz kupić rower miejski damski w tradycyjnym kolorze, np. czarnym lub białym, a może wolisz zaszaleć i wybrać model w odcieniach pastelowych. Dopiero na samym końcu zwróć uwagę na cenę, za jaką zakupisz swój rower miejski z przerzutkami. Pamiętaj, że to inwestycja na wiele lat, więc wybieraj najbardziej odpowiedni dla siebie, designerski i komfortowy model.

Aktywne filtry

Widać 12 towar/y z 25 towar/ów