Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rowery BMX FREESTYLE DIRT

Promocja! DOSTĘPNY Super Cena!
KELLYS Whip 70
Dostępność:
Cena 5 999,00 zł

KELLYS Whip 70

Widać  12 towar/y z  26 towar/ów

W naszym sklepie można znaleźć najwyższej jakości rowery BMX. Są one zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Sprawdzą się zarówno przy wykonywaniu ewolucji (tricki i sztuczki) jak i również w wyścigach na krótkich dystansach z wykorzystaniem przeszkód. Modele oferowane w naszym sklepie są bardzo wytrzymałe, dlatego też sprawdzą się zarówno w rękach amatorów jak i bardziej doświadczonych osób. Rowery freestyle to świetna propozycja dla osób, które chcą używać roweru do bardziej spektakularnej i ekstremalnej jazdy z wykorzystaniem ewolucji i do tego są stworzone produkty widoczne w naszej ofercie. Warto również zauważyć, że zostały one zaprojektowane przez najlepszych światowych producentów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w tworzeniu właśnie takich rowerów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Roweru BMX

Pierwszą oraz najważniejszą kwestią jest wytrzymałość roweru freestyle. W przypadku tego typu kategorii produktów jest to bardzo ważny czynnik, ponieważ wpływa na to jak dużo rower jest w stanie wytrzymać i jaka jest jego odporność na uszkodzenia fizyczne. Rowery te są najczęściej wykorzystywane do ewolucji oraz bardziej eksploatujących je aktywności, dlatego też ważne jest to, aby były bardzo wytrzymałe. Kolejną kwestią jest dopasowanie roweru do wzrostu oraz postury jego przyszłego użytkownika. Zbyt mały lub zbyt duży rower drift uniemożliwi wykonywanie wielu aktywności, do których ten sprzęt został stworzony.

Co umożliwia wykonywanie ewolucji?

Pierwszą kwestią jest wielkość roweru bmx. Dzięki mniejszej konstrukcji znacznie ułatwia przeprowadzanie konkretnych tricków takich jak na przykład Tabletop, czy Turndown. Kolejną kwestią są opony, które nie tylko pozwalają na łatwiejsze rozpędzanie się, ale również bardziej "miękkie” lądowanie na podłożu oraz podrywanie roweru w powietrze, czyli skakanie.

Do mniej ekstremalnej jazdy polecamy rowery trekkingowe.

Product added to compare.