Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rowery Szosowe

-35% -35% DOSTĘPNY Super Cena!
Lapierre XELIUS SL 6.0
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 11 439,35 zł Cena podstawowa 17 599,00 zł

Rower szosowy Lapierre XELIUS SL 6.0

Ghost URBAN ASKET
Promocja! -700,00 zł DOSTĘPNY
Ghost URBAN ASKET
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 5 899,00 zł Cena podstawowa 6 599,00 zł

Rower city speed Ghost URBAN ASKET

-32% -32% DOSTĘPNY Super Cena!
Lapierre Pulsium SAT 8.0 Ultegra Di2
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 17 067,32 zł Cena podstawowa 25 099,00 zł

Rower szosowy Lapierre Pulsium SAT 8.0

Widać  12 towar/y z  61 towar/ów

Rowery szosowe z powodzeniem używane są od ponad stu lat. Ich ewolucja jest naprawdę imponująca, dzięki czemu dziś gwarantują wygodę, obłędną prędkość i sporo satysfakcji podczas jazdy czy wyścigów. Obecnie rower szosowy męski lub damski ma niejedno imię. Dlatego też podczas kupowania idealnego modelu dla siebie, zwróć uwagę na to, gdzie będziesz go wykorzystywać i na jakich dystansach.

Na co zwracać uwagę, kupując rower szosowy?

W pierwszej kolejności zawsze podczas wybierania roweru szosowego należy zwrócić uwagę na takie kwestie jak jego wielkość, rozmiar kół oraz, czy też dany model dostosowany jest dla kobiet, mężczyzn, a może jest uniwersalny. Dopiero później można przyjrzeć się bardziej specjalistycznym aspektom. Zazwyczaj rower szosowy cechuje się tym, że jego koła mają średnicę 28 cali, są lekkie i sztywne. Tańsze modele posiadają aluminiową ramę, z kolei do wyprodukowania droższych rowerów zazwyczaj sięga się po karbon. Te drugie rozwiązanie jest znacznie lżejsze i daje spory komfort podczas jazdy.

Rower szosowy męski lub damski

Dzisiejsze szosówki dostępne są pod wieloma postaciami – jako rowery szosowe aero, modele komfortowe, stworzone do ścigania itd. Każdy użytkownik na pewno znajdzie rower, który pozwoli naprawdę cieszyć się prędkością i bezpieczną jazdą. Zastanów się, czy potrzebny jest Ci rower szosowy damski lub rower szosowy męski, który będzie bardziej komfortowy lub też taki, dzięki któremu błyskawicznie przedostaniesz się z punktu A do punktu B. Kiedy warto zakupić rower szosowy damski? To doskonałe rozwiązanie dla pań, które pasjonują się kolarstwem, są aktywne, wytrzymałe i oczekują od swojego roweru jak najszybszej jazdy. Modele uniwersalne lub damskie są coraz popularniejsze, a już teraz możesz zakupić je także w naszym sklepie internetowym.

Product added to compare.