Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 599,00 zł - 4 499,00 zł

Płeć użytkownika

Płeć użytkownika

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar Kół

Rozmiar Kół

Rok modelowy

Rok modelowy

Marka

Marka

Rowery Crossowe

Rower crossowy zachwyca nie tylko użytecznością, ale również ciekawym designem. Tym bardziej że dostępne są u nas modele w wielu ciekawych kolorach – białym, czerwonym, czarnym czy niebieskim. W ten sposób rower crossowy damski lub męski zyskuje bardzo oryginalny i indywidualny charakter. Jednak nie tylko wygląd tego wariantu sprawia, że warto go wybrać. Uwagę zwraca też solidna amortyzacja, która uprzyjemni Ci jazdę po asfalcie i szutrowych drogach. Dodaj do tego napęd, ułatwiający pedałowanie, a także komfortowe ułożenie kierownicy. Dzięki niej utrzymasz sportowo-rekreacyjną sylwetkę, czyli nieco bardziej pochyloną od tej przyjmowanej w rowerach trekkingowych. Pozwoli Ci to cieszyć się szybszą jazdą i zapewni większą wygodę podczas dłuższej jazdy.

Kiedy przydają się rowery crossowe?

Szukasz wielofunkcyjnego roweru, który łączy w sobie wygodę z dostosowaniem do różnych tras? W takim razie zdecyduj się na model crossowy. W końcu doskonale sprawdzi się zarówno do miejskich podróży, jak i jako codzienny środek transportu. Poza tym rower crossowy łączy w sobie cechy wariantów szosowych, trekkingowych i górskich. Dlatego jego popularność ciągle rośnie. Dzięki niemu będziesz cieszyć się wytrzymałym pojazdem, do jazdy na nieutwardzonej nawierzchni. Po prostu rowery crossowe sprawdzą się nawet na drogach polnych i leśnych. Do tego otrzymasz stosunkowo lekką ramę, wygodne siedzenie oraz możliwości, jakich potrzebujesz do sportowo-rekreacyjnej jazdy.

Czym charakteryzuje się rower crossowy męski?

W naszym sklepie znajdziesz zarówno rower crossowy damski, jak i rower crossowy męski. Dopasowanie odpowiedniego modelu do płci sprawia, że nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem równowagi czy poradzeniem sobie z jego ciężarem. Dodatkowo rower crossowy męski z łatwością dostosujesz do swojego wzrostu. Dzięki temu jazda stanie się dla Ciebie jeszcze bardziej komfortowa i z chęcią będziesz pokonywać kolejne kilometry.

Aktywne filtry

Widać 12 towar/y z 59 towar/ów