O nas

Na rynku istniejemy od ponad 25 lat. W 2007 roku, stworzyliśmy nową firmę – Moto-Park s.c. - celem obsługi klientów z województwa świętokrzyskiego.

Od roku 2015 poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż i obsługę serwisową rowerów. Jesteśmy jedynym dilerem w województwie profesjonalnych rowerów niemieckiej firmy HAIBIKE w szczególności jej rowerów elektrycznych. W naszym salonie można także zakupić rowery firm ROMET, TABOU, GT, GHOST oraz francuskiego LAPIERRE. Posiadamy certyfikaty BOSCH, SHIMANO, YAMAHA, TQ oraz FAZUA do obsługi silników elektrycznych montowanych w tych rowerach.

Nasz salon oferuje także akcesoria, ubiór i części rowerowe najlepszych firm jak m.in. SHIMANO, SRAM, EBC BRAKES, SIGMA, LAZER, GAERNE, ENDURA, XLC, ZEFAL, SPORTARSENAL, 100%, ROMET, XLC, CONTINENTAL, MICHELIN, SCHWALBE i wiele, wiele innych.

Prowadzimy specjalistyczny serwis rowerowy, oferujący pełną obsługę serwisową, wszelkich dostępnych na rynku typów rowerów.

Nasz sklep oferuję pełną gamę oryginalnych części i akcesoriów do motocykli, ATVów i skuterów. Oferujemy także kosmetyki do pielęgnacji rowerów, motocykli jak również specjalistyczną odzież rowerową i motocyklową.

W roku 2024, otworzyliśmy dodatkowy punkt wydawania zakupionych w naszym sklepie rowerów, w Krakowie, w celu obsługi klientów z woj. Małopolskiego. 

    

    

Product added to compare.