Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rowery Gravel

KELLYS SOOT 30
Promocja! -1 000,00 zł DOSTĘPNY
KELLYS SOOT 30
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 4 499,00 zł Cena podstawowa 5 499,00 zł

Rower gravel KELLYS SOOT 30

Ghost URBAN ASKET
Promocja! -1 300,00 zł DOSTĘPNY
Ghost URBAN ASKET
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 5 299,00 zł Cena podstawowa 6 599,00 zł

Rower city speed Ghost URBAN ASKET

Widać  12 towar/y z  21 towar/ów

Szukając najwyższej jakości dostępnej na rynku należy dowiedzieć się więcej o rowerach gravelowych. Są to jedne z najlepszych rowerów dostępnych na rynku, które - w zależności od modelu - są dostosowywane do konkretnych warunków jazdy. Świetnie sprawdzą się w wymagającym terenie takim jak na przykład góry. Pozwalają na bardziej bezpieczną jazdę poprzez zwiększoną kontrolę kierownicy, wytrzymałość, oraz inne ważne w takim przypadku aspekty techniczne. Sprawdzą się także przy bardzo długich trasach, zapewniając komfortową i przyjemną jazdę, a także bardzo ułatwią pokonywanie kolejnych kilometrów. Oprócz wyjątkowej wytrzymałości rowerów tego typu warto zauważyć, że są również zaprojektowane tak, aby sprawdzić się każdych warunkach. Najwyższą jakość i użyteczność, którą dają rowery gravelowe znajdziesz w naszej ofercie.

Czym są rowery gravelowe?

Są to rowery szosowe, które nie muszą ograniczać się wyłącznie do powierzchni asfaltowych. Łączą one aerodynamikę rowerów szosowych z bardzo wygodną geometrią oraz szerokimi oponami. Pozwala to jednocześnie na wygodną jazdę po zwykłych drogach jak i również po polnych ścieżkach, leśnych duktach oraz drogach szutrowych (drogi, które najczęściej prowadzą do lasy i składają się z gruntu zazwyczaj pokrytego małymi kamyczkami). Dzięki takiej architekturze oraz zaprojektowaniu rower gravelowy to bardzo często najlepszy wybór pod względem jakości, ceny oraz możliwości. Do jazdy ekstremalnej sprawdzą się również rowery crossowe.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie roweru gravelowego

Najważniejszą kwestią przy wyborze każdego roweru jest zastanowienie się, do czego będziemy używać roweru. W przypadku typu rowera gravel otrzymujemy bardzo dużo możliwości. Sprawdzi się on praktycznie w każdych warunkach. Ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest cena. Wartość rowerów w tej kategorii może wahać się od paru do nawet dziesiątek tysięcy. Dlatego należy dostosować je nie tylko do swoich możliwości finansowych, ale również do usprawnień, które oferuje każdy model.


Do mniej ekstremalnej jazdy polecamy rowery trekkingowe.

Product added to compare.