Filtruj według

Dostępność
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolorystyka
więcej... mniej
Płeć
Filtruj

Lista produktów marki Endura

Endura Ltd została założona w Edynburgu w Szkocji w 1992 roku, gdy zapalony kolarz Jim McFarlane wrócił do Szkocji po 14 miesięcznym pobycie w Sydney.Podczas pobytu w Australii, Jim uczestniczył w cyklu zawodów triathlonowych, gdy podczas jednej z edycji dokonano kradzieży Jego zestawu startowego, czym został zmuszony do szukania zastępczego zestawu odzieży. Po wielu rozczarowaniach, których doznał przeszukując dostępną ofertę odzieży na rynku, postanowił, że po powrocie do Szkocji rozpocznie produkcję odzieży rowerowej, która miała koncentrować się na funkcjonalności i trwałości opierając się na najlepszych materiałach oraz przemyślanej konstrukcji. Te założenia produkcji do dziś obowiązują w Endurze.

Firma początkowo współpracowała z fabrykami odzieży wysokiej jakości w centralnej Szkocji,  lecz szybko okazało się, że fabrykom produkującym odzież o ogólnym zastosowaniu brakowało specjalistycznej wiedzy i sprzętu do wydajnej produkcji odzieży rowerowej, więc Endura w 1993 roku rozpoczęła własną produkcję odzieży. Od tego czasu produkcja technicznej odzieży rowerowej we własnej fabryce Endury zwiększała się z roku na rok aż do chwili obecnej.

Pierwszą ofertą Endury była gama odzieży serii MT500 obejmująca szorty, spodnie oraz koszulki, które zostały wprowadzone na rynek w momencie, gdy bardzo szybko wzrastała popularność kolarstwa górskiego. Efektem był natychmiastowy sukces i przyjęcie marki z niemal z dnia na dzień przez nową generację kolarzy górskich w Wielkiej Brytanii.

Od tego czasu Endura stała się największą marką odzieży rowerowej w Wielkiej Brytanii i obecnie ma swoje siedziby lub dystrybutorów w Europie, Skandynawii, Rosji, RPA, Australii, USA, Kanadzie i na Dalekim Wschodzie obejmując zakresem oferty rynek rowerowej odzieży MTB, szosowej oraz do użytku miejskiego.

W swojej historii, firma zdobyła wiele nagród produktowych przyznawanych przez magazyny rowerowe wraz z nagrodami różnych dziedzin przemysłu, w tym: Eurobike Design Award dla odzieży w 2007 roku.

Stingray - Endura
-30% -30% DOSTĘPNY Super Cena!
Okulary rowerowe Endura Stingray 4 szkła
Dostępność:na zamówienie - 10-14 dni
Cena 153,30 zł Cena podstawowa 219,00 zł

Okulary MTB 4 zestawy soczewek

Damskie szorty Hummvee II - Endura Endura - 11
-25% -25% DOSTĘPNY Super Cena!
Damskie szorty Hummvee II - Endura
Dostępność:na zamówienie - 10-14 dni
Cena 224,25 zł Cena podstawowa 299,00 zł

Pełna uniwersalność Damskie szorty Hummvee II - Endura

Widać  12 towar/y z  386 towar/ów
Product added to compare.