Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rowery Dla dzieci

Widać  12 towar/y z  166 towar/ów

Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci jazdy na rowerze dziecięcym. Nie tylko jest to oczywiście jedna z umiejętności wymaganych w dzisiejszym świecie, ale również bardzo rozwija koordynację ruchową dziecka. Jest to bardzo ważne w jego rozwoju. Poza tym już od najmłodszych lat pokazujemy dziecku, jak ważny jest ruch, ćwiczenia i wysiłek fizyczny co będzie procentować przez całe jego życie. 

Nasza oferta rowerów dziecięcych

W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości rowery dziecięce idealnie dostosowane do potrzeb oraz możliwości dzieci zarówno od lat 3,5 do 5 (wtedy też dzieci mogą najczęściej rozpocząć naukę jazdy), jak i również dzieci starszych. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby każdy z rowerów dostępnych w naszej ofercie był wysokiej jakości, a także dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Warto również zauważyć, że rowery dla dzieci oferowane w naszym sklepie są bezpieczne i jednocześnie wykonane z materiałów nietoksycznych, które w żaden sposób nie zaszkodzą dziecku.

Jaki rower dla dziecka wybrać?

Pierwszą i najbardziej oczywistą kwestią jest to, aby dostosować rower do wieku dziecka. Jest to konieczne do tego, aby było ono w stanie go używać. Należy tutaj jednak pamiętać, że jest to uzależnione zarówno od wieku, jak i również od możliwości fizycznych dziecka. Dlatego też na początku należy ocenić, czy nadszedł już czas, aby zakupić rower dla dziecka i uczyć je jazdy. Na samym początku warto zaopatrzyć się w rower bez pedałów, który pozwala dziecku na nauczenie się równowagi oraz prostej jazdy poprzez odpychanie się nogami od podłoża. Następnie zależy zakupić rowerek z dodatkowymi kółkami bocznymi, który również można znaleźć w naszej ofercie. Gdy dziecko opanuje już jazdę na tym rowerze dziecięcym, to wtedy nadchodzi czas zakupu zwykłego roweru, ponieważ dziecko będzie już w stanie zachować na nim równowagę. Może zainteresować cię również rower miejski, aby jeździć u boku swojego dziecka.

Product added to compare.