Filtruj według

Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rowery Dla dzieci

Chica 24" 3-B Nexus h.n.
-20% -20% DOSTĘPNY Super Cena!
Rower dziecięcy Chica 24" 3-B NEXUS
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena 1 519,20 zł Cena podstawowa 1 899,00 zł

Rower dziecięcy Chica 24" 3-B NEXUS

Widać  12 towar/y z  149 towar/ów

Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci jazdy na rowerze dziecięcym. Nie tylko jest to oczywiście jedna z umiejętności wymaganych w dzisiejszym świecie, ale również bardzo rozwija koordynację ruchową dziecka. Jest to bardzo ważne w jego rozwoju. Poza tym już od najmłodszych lat pokazujemy dziecku, jak ważny jest ruch, ćwiczenia i wysiłek fizyczny co będzie procentować przez całe jego życie. 

Nasza oferta rowerów dziecięcych

W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości rowery dziecięce idealnie dostosowane do potrzeb oraz możliwości dzieci zarówno od lat 3,5 do 5 (wtedy też dzieci mogą najczęściej rozpocząć naukę jazdy), jak i również dzieci starszych. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, aby każdy z rowerów dostępnych w naszej ofercie był wysokiej jakości, a także dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Warto również zauważyć, że rowery dla dzieci oferowane w naszym sklepie są bezpieczne i jednocześnie wykonane z materiałów nietoksycznych, które w żaden sposób nie zaszkodzą dziecku.

Jaki rower dla dziecka wybrać?

Pierwszą i najbardziej oczywistą kwestią jest to, aby dostosować rower do wieku dziecka. Jest to konieczne do tego, aby było ono w stanie go używać. Należy tutaj jednak pamiętać, że jest to uzależnione zarówno od wieku, jak i również od możliwości fizycznych dziecka. Dlatego też na początku należy ocenić, czy nadszedł już czas, aby zakupić rower dla dziecka i uczyć je jazdy. Na samym początku warto zaopatrzyć się w rower bez pedałów, który pozwala dziecku na nauczenie się równowagi oraz prostej jazdy poprzez odpychanie się nogami od podłoża. Następnie zależy zakupić rowerek z dodatkowymi kółkami bocznymi, który również można znaleźć w naszej ofercie. Gdy dziecko opanuje już jazdę na tym rowerze dziecięcym, to wtedy nadchodzi czas zakupu zwykłego roweru, ponieważ dziecko będzie już w stanie zachować na nim równowagę. Może zainteresować cię również rower miejski, aby jeździć u boku swojego dziecka.

Product added to compare.