Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Silnik
Filtruj

Rowery Damskie

Romet GAZELA 3 (2022) jasnografitowo-granatowy ROMET - 1
Promocja! -300,00 zł DOSTĘPNY
Romet GAZELA 3 (2022) jasnografitowo-granatowy
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena 1 999,00 zł Cena podstawowa 2 299,00 zł

Romet Gazela 3 to jeden z najbardziej opłacalnych rowerów trekkingowych. Piękna rama z wewnętrznym prowadzeniem przewodów, amortyzowany widelec jak i sztyca oraz zestaw pełnych błotników. Gazela...

Widać  12 towar/y z  79 towar/ów

Rowery damskie są - jak sama nazwa wskazuje - zaprojektowane idealnie dla kobiet. Dzięki przemyślanej konstrukcji pozwalają na to, aby jazda na rowerze była dla nich przyjemna, a zarazem praktyczna, nawet w przypadku bardzo długich tras. Rowery damskie, które można znaleźć w naszym sklepie, zadowolą nawet najbardziej wymagające użytkowniczki podczas weekendowych wypadów za miasto, a także w codziennej drodze do pracy.

Jaki rower damski wybrać?

W naszym sklepie jest dostępnych wiele rowerów damskich. Aby wybrać odpowiedni dla siebie, należy zastanowić się, do czego będziesz go potrzebować. Jeśli na przykład potrzebujesz roweru do weekendowych wypadów za miasto i może się zdarzyć, że często będziesz jeździć po lesie, czy polnymi, nierównymi drogami warto zakupić rower damski dostosowany do jazdy po takiej nawierzchni. Należy wtedy zainwestować w lepsze amortyzatory, które pozwolą na zminimalizowanie drgań wywołanych przez podłoże, a także zakupić rower, który posiada koła dostosowane do takiej jazdy. Jeśli rowerem głównie będziesz przemieszczać się po mieście to warto wtedy zaopatrzyć się w rower ze zwykłymi miejskimi oponami, który będzie nastawiony do jazdy po równych nawierzchniach. Na takim typie roweru jazda po mieście będzie przyjemniejsza i szybsza. Do jazdy na szybszych obrotach polecamy rowery szosowe.

Rower damski z przerzutkami

W naszym sklepie można również znaleźć rowery damskie z przerzutkami. Przy ich zakupie warto pamiętać, że większa ilość przerzutek jest bardzo użyteczna przy wyjazdach poza miasto. Pozwoli to na komfortową jazdę po małych wzniesieniach i "górkach", a także na ograniczenie zmęczenia przy dłuższych trasach. Rowery damskie oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane tak, aby jazda nich była zarówno przyjemna jak i praktyczna - nawet w przypadku tras liczących wiele kilometrów.

Product added to compare.