Firma Haibike jako jeden z największych producentów rowerów elektrycznych na świecie posiada w swojej ofercie rowery z niemal każdej kategorii. Aby wybrać dla siebie najlepszy model trzeba odpowiedzieć sobie na parę pytań. 

  1. Lubisz jeździć szybko i agresywnie. Im trudniejszy teren tym lepiej. Nie straszne Ci błoto, kurz, kamienie, korzenie czy nawet uskoki i „hopki”. Lubisz się porządnie spocić i zmęczyć. Większość czasu spędzisz na leśnych szlakach a jazda po asfalcie Cie nudzi. Lubisz kiedy jest ostro pod górę i ostro w dół. Dla Ciebie najlepszym wyborem będzie rower górski.
  2. Chciałbyś codzienne szybko i wygodnie dojeżdżać do pracy. Większość jazdy odbywa się po asfalcie choć zdarzy Ci się zjechać na łatwą drogę szutrową czy leśny szlak.  Rower musi być maksymalnie uniwersalny i służyć do jazdy zarówno z rodziną w weekend a jak trzeba to można na nim poprawić kondycję i pojeździć sportowo. Nie lubisz jak bolą plecy od nadmiernie wyciągniętej pozycji na rowerze. Dla Ciebie proponujemy rower crossowy.
  3. Lubisz dalekie wycieczki w gronie przyjaciół. Potrzebujesz aby Twój rower był kompletnie wyposażony w błotniki, bagażniki, lampki etc. Wygodna, wyprostowana pozycja to to na czym zależy Ci najbardziej. Będziesz jeździł zarówno po asfalcie jaki i drogach szutrowych i leśnych. Dla Ciebie najlepszym wyborem będzie rower trekkingowy.
  4. Lekka, spokojna i niezbyt długa wycieczka w weekend bawi Cię najbardziej. Proste plecy, kierownica wysoko zamontowana, pełne wyposażenie w lampki, błotniki, stopkę. Rower służy Ci do dojazdu na zakupy na niewielkie odległości w szczególności w mieście.  Ładne kolory i wzornictwo liczą się dla Ciebie bardziej niż wyposażenie. Liczy się także styl. Na rowerze jeździć w codziennych ubraniach. Dla Ciebie najlepszy będzie rower miejski (City)
  5. Kochasz szybką jazdę po szosie. Twoimi idolami są wycieniowani kolarze z peletonu. Rower jest Twoim narzędziem treningowym. Dla Ciebie wyborem będzie rower szosowy (kolarzówka)

Product added to compare.