Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 449,00 zł - 5 099,00 zł

Płeć użytkownika

Płeć użytkownika

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar Kół

Rozmiar Kół

Rok modelowy

Rok modelowy

Marka

Marka

Rowery Trekkingowe

Nowoczesne i funkcjonalne rowery trekkingowe zapewniają nie tylko komfortową, ale też bezpieczną jazdę. Tym bardziej gdy zdecydujesz się na modele z naszego sklepu. W końcu zostały wyposażone w wygodne 28-calowe koła. Dzięki nim nie będziesz mieć problemów z pokonaniem nawet nierównego terenu. Dodatkowo błotniki ochronią Cię przed zachlapaniami czy żwirem, a amortyzator sprawi, że podczas pedałowania nie odczujesz zmęczenia. Wtedy z łatwością pokonasz nawet spore odległości. Po prostu rower trekkingowy pozwoli Ci zwiedzać nie tylko okolicę, ale również miejsca oddalone o wiele kilometrów.

Kiedy warto wybierać rowery trekkingowe?

Odkrywanie nowych terenów czy po prostu zwiedzanie nawet tych popularnych miejscowości to Twoje hobby? W takim razie rower trekkingowy zapewni Ci wiele pozytywnych wrażeń. Dzięki niemu nie tylko zobaczysz niezwykłe zabytki, ale też będziesz poruszać się po zjawiskowych trasach. Tym bardziej że rower trekkingowy męski i damki jest odpowiedni do jazdy zarówno po asfalcie, jak i po nieutwardzonej nawierzchni. Dodatkowo funkcjonalność tego modelu sprawia, że możesz wybrać się nawet na dłuższą podróż. W tym czasie nadal będziesz odczuwać wyjątkową przyjemność. Nie będziesz mieć też problemów z przymocowaniem sakw i dodatkowego bagażnika.

Czym się wyróżnia rower trekkingowy damski?

W naszym sklepie dostępny jest zarówno rower trekkingowy męski, jak i rower trekkingowy damski. W ten sposób każdy bez względu na płeć może cieszyć się wygodą w trakcie jazdy. Poza tym nie będziesz mieć problemów z dopasowaniem modelu do swoich potrzeb, wzrostu czy wagi. Dodatkowo rower trekkingowy damski jest nieco lżejszy, więc zapewnia maksymalną kontrolę nad pojazdem. Tym samym gwarantuje Ci komfort, a do tego uprzyjemni Ci każdą przejażdżkę.

Aktywne filtry

Widać 12 towar/y z 102 towar/ów