Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Silnik
Filtruj

ROWERY

Widać  12 towar/y z  726 towar/ów

Klasyczne rowery to doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują aktywny wypoczynek i jednocześnie chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Proponujemy szeroki wybór rowerów tradycyjnych dla niej i dla niego, ale też dla młodszych miłośników sportu – dzieci. W swojej ofercie mamy zarówno modele idealne na miejskie wycieczki, jak i do lasu. Pomożemy je Państwu dopasować nie tylko do upodobań właściciela, ale też warunków, w jakich będą wykorzystywane.

Klasyczne rowery – przyjemny i aktywny wypoczynek

To, co wyróżnia proponowane modele to wysoka jakość, niepowtarzalny design i charakter. Stawiamy na prostotę, jakość i trwałość, dlatego oferowane rowery są niezawodne w każdej sytuacji. W zależności od wybranego modelu mogą być one wyposażone w szereg dodatkowych akcesoriów m.in. biegi, dekoracyjne felgi czy chromowane klocki hamulcowe.

Jesteśmy pewni, że tak bogaty asortyment ułatwi znalezienie idealnego modelu zarówno entuzjastom wycieczek rowerowych, jak i profesjonalnym kolarzom, dla których szybkie i sprawne pokonywanie kilometrów jest niezwykle ważne.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie przy wyborze odpowiedniego sprzętu – chętnie podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji, ale również po wysłuchaniu oczekiwań i potrzeb, wskażemy idealne według naszych specjalistów modele. Co ważne – każdy wybrany możemy indywidualnie dostosować do potrzeb właściciela w zakresie akcesoriów.

Macie Państwo pytania? Zapraszamy na zakupy! Poza rowerami mamy również szeroki wybór akcesoriów rowerowych ułatwiających utrzymanie dwukołowca w odpowiednim stanie technicznym.

Product added to compare.