Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej...mniej
Filtruj

Lista produktów marki LAPIERRE

Rowery Lapierre to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim wygodę i komfort jazdy. Wysokiej jakości sprzęty tego producenta, w szczególności nadają się do jazdy po nierównych terenach, choć nie tylko. W ofercie dostępne są również rowery, które zaskoczą miłośników takich jednośladów jak rowery miejskie. Wydawane od 1946 roku rowery Lapierre to nie lada gratka dla fanów ekstremalnej jazdy na rowerze. Dlaczego? Przekonaj się, czy są one dla Ciebie!

Dlaczego marka Lapierre?

Pasjonaci jazdy rowerowej na pewno niejednokrotnie słyszeli o takim producencie rowerów jak Lapierre. Jest to francuska marka sportowa, która stale się rozwija i zaskakuje nowościami, które co jakiś czas wychodzą spod ich skrzydeł. Od ponad 70 lat firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości rowerów, dla wszystkich miłośników jednośladów. Sławę marce Lapierre przyniosła przede wszystkim kolekcja rowerów górskich, która pojawiła się w okolicy lat 80. Firma nie odeszła od wytwarzania wysokiej jakości jednośladów, które dobrze sprawdzają się do jazdy w ekstremalnych warunkach i w dalszym ciągu Lapierre produkuje rowery, które są wytrzymałe i praktyczne.

Rower Lapierre już teraz w naszej ofercie!

W naszym sklepie kupisz wysokiej jakości Lapierre rowery szosowe, które gwarantują komfortową oraz przyjemną jazdę na długich dystansach. Posiadają one wyprofilowaną ramę, która nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Cechują się one lekkością co sprawia, że godziny jazdy na nim nie stanowią żadnej trudności. Lapierre rowery elektryczne to propozycja dla osób, które cenią sobie wsprarcie podczas jazdy. Zastosowano w nich mocny silnik, który usprawnia jazdę po nawet najtrudniejszych terneach i zapewnia ogromną wygodę. To aboslutna podstawa dla osób, którym zależy na wysokiej jakości.

Promocja!-1 500,00 zł
LAPIERRE OVERVOLT TR 3.5
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena13 499,00 zł Cena podstawowa 14 999,00 zł

LAPIERRE OVERVOLT TR 3.5

Przebieg - 250km

Promocja!-1 000,00 zł
LAPIERRE OVERVOLT TR 3.5
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena13 999,00 zł Cena podstawowa 14 999,00 zł

LAPIERRE OVERVOLT TR 3.5

Widać 24 towar/y z 222 towar/ów