Filtruj według
Dostępność
Cena
Rozmiar
Płeć
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

NAKRYCIA GŁOWY I CHUSTY

Widać  12 towar/y z  69 towar/ów

Już nie musisz rezygnować z jazdy na rowerze jesienią, zimą czy też, gdy temperatura na zewnątrz się znacząco obniży. Po prostu zakup u nas czapkę rowerową! Zastanów się, czy chcesz ją nosić pod kaskiem, a może po prostu ma zapewnić Ci więcej ciepła w głowę. Wybór należy do Ciebie! Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, jakie czapki na rower podniosą Twój komfort i pozytywnie wpłyną na zdrowie, a następnie dokonaj zakupu.

Czapki na rower – jakie wybrać?

Podczas jazdy rowerem zadbaj o swoje zdrowie. W ten sposób ograniczysz przeziębienia, migreny i zwiększysz swój komfort w trakcie jazdy. W tym wszystkim mogą pomóc Ci czapki rowerowe. Kluczowe jest to, aby wybrać taką, która spełni Twoje oczekiwania i po prostu będzie wygodna. Do wyboru masz zimowe, ciepłe czapki, czapki z daszkiem, bandany rowerowe czy też specjalne modele, które wykorzystują materiał, zatrzymujący ciepło. Ciekawą alternatywą są też chusty rowerowe. Gdy przejrzysz naszą ofertę, na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie, dzięki czemu będziesz mógł jeździć na swoim rowerze właściwie przez cały rok.

Czapki rowerowe pod kask

Nosząc kask w trakcie jazdy na rowerze, zwiększasz swoje bezpieczeństwo. Dzięki temu w razie wypadku Twoja głowa będzie odpowiednio zabezpieczona. Jednak zimą sam kask to za mało. Niezbędne są też czapki rowerowe pod kask. Pełnią one kilka funkcji – z jednej strony zapewniają więcej ciepła w głowę, ale też sprawiają, że kask lepiej przylega do głowy. Nie każda czapka nadaje się pod kask, dlatego dodaliśmy do naszego sklepu jedynie sprawdzone modele. 

Zastanów się, czy wolisz zakupić czapki pod kask, bandany rowerowe czy też chusty, a może czapki z daszkiem i dokonaj u nas zakupu!

Zobacz też kaski rowerowe dostępne w naszej ofercie!

Product added to compare.