Filtruj według
Dostępność
Cena
Rozmiar
Płeć
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

RĘKAWKI I NOGAWKI

Widać  9 towar/y z  9 towar/ów

Maksymalny komfort jazdy na rowerze sprawi, że z jeszcze większą chęcią będziesz pokonywać kolejne kilometry. Dlatego dbamy o to, żebyś miał odpowiedni strój na każdą przejażdżkę. Szczególnie te chwile uprzyjemnią Ci elastyczne i wyjątkowo wygodne rękawki rowerowe. W naszym sklepie znajdziesz również modele na nogi czy kolana, więc sam możesz zdecydować, który fragment ciała ma zostać zakryty. W ten sposób zyskasz skuteczną ochronę przed deszczem, wiatrem czy śniegiem. Po prostu rękawki na rower pozwolą Ci cieszyć się jazdą przez cały rok!

Kiedy przydają się rękawki rowerowe?

Jazda w górach lub poruszanie się po nieosłoniętym terenie sprawia, że jesteś jeszcze bardziej narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. To znowu skutecznie odbiera chęci do dalszej jazdy. Jednak rękawki i nogawki rowerowe skutecznie zabezpieczą najbardziej odsłonięte części ciała. Dlatego szczególnie warto je ubierać zimą – koniecznie postaw na ocieplane wersje. Choć na pewno przydadzą Ci się również jesienią i wczesną wiosną bądź po prostu wtedy, gdy wiesz, że mogą zmienić się warunki atmosferyczne. W końcu takie nogawki na rower ochronią ciało przed chłodem, wiatrem, deszczem czy nawet śniegiem. Jednocześnie nadal będziesz cieszyć się ogromną swobodą podczas jazdy.

Dlaczego warto postawić na rękawki i nogawki rowerowe?

W naszym sklepie znajdziesz rękawki, nogawki rowerowe, a nawet modele na kolana, wykonane z elastycznej i przepuszczającej powietrze tkaniny. Dzięki temu nie musisz obawiać się przegrzania, a długie trasy będą sprawiały Ci jeszcze większą przyjemność. Poza tym te nogawki na rower mają minimalną ilość szwów, więc podczas jazdy nie będą Ci przeszkadzały żadne uciski. Dodatkowo znajdziesz u nas długie nogawki rowerowe zapinane na zamek, co ułatwi Ci ich zakładanie i zdejmowanie.

Rękawki i nogawki rowerowe to nie wszystko! By być gotowym na chłodniejsze dni warto zaopatrzyć się w odpowiednie nakrycie głowy. W naszej ofercie znajdziesz czapki na rower w różnych kolorach!

Product added to compare.