Filtruj według
Dostępność
Cena
Rozmiar
Płeć
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

OKULARY I GOGLE ROWEROWE

Widać  12 towar/y z  134 towar/ów

Kochasz szusowanie na rowerze? Zatem zadbaj o odpowiednie wyposażenie. Obok kasku na rowerbidonu czy odpowiedniego stroju rowerowego bardzo ważne są okulary rowerowe. Dzięki nim zwiększysz swoje bezpieczeństwo i komfort w trakcie jazdy na rowerze. Przekonaj się, jakie gogle na rower warto wybrać, a następnie dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym.

Jakie okulary na rower wybrać?

Zastanawiasz się, na co warto zwrócić uwagę, aby wybrać okulary rowerowe, które najlepiej sprawdzą się podczas jazdy rowerem? Przede wszystkim zwróć uwagę na funkcje, które posiadają – filtry UV, ochronę przed promieniami podczerwonymi czy też zakrzywione soczewki, sprawiające, że gogle na rower na pewno nie zaparują. Dla wielu osób duże znaczenie ma także wygląd okularów, więc dopasuj kolor ramek, soczewek czy kształt gogli zgodnie ze swoim stylem.

W naszym sklepie zakupisz solidne okulary w korzystnych cenach, więc koniecznie przejrzyj naszą ofertę i wybierz model, który przypadnie Ci do gustu.

Gogle rowerowe – gwarancja wytrzymałości

Okulary kolarskie cechują się tym, że nawet przy dużej prędkości i aktywności fizycznej nie spadają z nosa. Zatem nie musisz obawiać się, że stłuką się w trakcie jazdy rowerem. Kupując okulary na rower, koniecznie zwróć uwagę na ich wysoką jakość. Niech to będzie inwestycja, wykorzystywana przez wiele kolejnych lat. Naprawdę wytrzymałe modele powinny mieć mocne ramki i elastyczne noski oraz zauszniki, aby możliwe było dopasowanie ich do Twojej twarzy. Najlepiej, aby zauszniki posiadały gumową i miękką wkładkę, poprawi to komfort podczas noszenia okularów na rower. Kupuj jedynie modele naprawdę solidne, gdzie soczewki zostały wykonane z ceramiki, żeby zapewniały pełną ochronę przed promieniowaniem.

Sprawdź również rękawiczki rowerowekaski na rower znajdujące się w naszej ofercie!

Product added to compare.