Filtruj według

Cena
Producenci
więcej...mniej
Stan
Rozmiar
Płeć
Filtruj

KURTKI ROWEROWE

Jednym z niezbędnych elementów w garderobie każdego kolarza są kurtki rowerowe. Pełnią one istotną funkcję, a jest nią ocieplenie w chłodne, a niekiedy i mroźne dni. Z tego też powodu doskonale sprawdzają się podczas takich pór roku jak jesień, zima, czy nawet wiosna. Oprócz tego podobnie, jak inne elemenety odzieży na rower, zapewniają one dużą wygodę i komfort podczas jazdy na rowerze. To jednak nie wszystkie ich atuty i możliwości.

Kurtki na rower i ich zalety

Kurtki rowerowe zostały specjalnie zaprojektowane do jazdy na rowerze; posiadają nowoczesne technologie, dzięki którym kolarz czuje się komfortowo nie tylko podczas podróży na jednośladzie, ale i w momencie, gdy zejdzie z niego by odpocząć. Pozwalają one przede wszystkim na utrzymanie ciepła podczas mroźnych dni i wieczorów, ale i nie tylko. Odprowadzają wilgoć i sprawiają, że skóra ma możliwość oddychać. W zimie warto sięgnąć po kurtki na rower ze specjalną podszewką, która skutecznie ociepli tułów. Oprócz kurtek na rower warto zaopatrzyć się w rękawiczki rowerowe, które ogrzeją dołnie i zapobiegną ich przemarznięciu.

Kurtki rowerowe w naszym asortymencie

W ofercie sklepu SmartRowery dostępne są kurtki rowerowe męskie, a także kurtki rowerowe damskie. Znajdują się u nas różnorodne modele, które dostosowane są do nawet ekstremalnych warunków pogodowych. Z nimi niestraszne są mrozy, śnieg, deszcz, a także wiatr. Zostały one zrobione z wysokiej jakości materiałów. Ponadto, są one dobrze wyprofilowane, a niektóre modele posiadają wysoki stopień wodoodporności i wiatroszczelności. Niezależnie od tego, czy jeździ się rekreacyjnie czy wyczynowo, warto pomyśleć nad zakupem tego elementu garderoby - pozwoli to na zwiększenie komfortu jazdy w każdych warunkach.

Aktywne filtry

Widać 12 towar/y z 151 towar/ów