Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

HARDTAIL

Romet JOLENE 6.0 RÓŻOWO-SZARY ROMET - 1
Promocja! -150,00 zł DOSTĘPNY Super Cena!
Romet JOLENE 6.0 RÓŻOWO-SZARY
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 1 199,00 zł Cena podstawowa 1 349,00 zł

Romet JOLENE 6.0

Promocja! -1 000,00 zł DOSTĘPNY Super Cena!
Romet MUSTANG M7 (2023) biało-szary
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 3 999,00 zł Cena podstawowa 4 999,00 zł

Romet MUSTANG M7 (2023) biało-szary

Ghost Lanao 27,5" Universal AL W
-619,80 zł DOSTĘPNY Super Cena!
Ghost Lanao 27,5" Universal AL W
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 2 479,20 zł Cena podstawowa 3 099,00 zł

Ladies' light mint pearl/azur blue metallic - matt

GHOST LECTOR SF LC Essential GHOST - 1
DOSTĘPNY Super Cena!
GHOST LECTOR SF LC Essential
Dostępność:na zamówienie - 7 dni roboczych
Cena 10 799,00 zł

Rower GHOST LECTOR SF LC Essential

Widać  12 towar/y z  87 towar/ów

Rowery górskie MTB hardtail to klasyczne rozwiązanie dla pasjonatów jazdy górskiej, którym zależy na możliwości swobodnej jazdy w zróżnicowanym terenie. Wyróżnikiem konstrukcji rowerów hardtail jest tzw "twardy ogon", co oznacza, że sprężyna jest zamontowana wyłącznie na przednim kole, które jest odpowiedzialne za amortyzację roweru na nierównościach. Co za tym idzie, jednoślady MTB hardtail są znacznie lżejsze od rowerów z pełnym zawieszeniem, co wpływa na ich większą zwrotność i możliwość wygodniejszej jazdy na trasach o niskim lub średnim poziomie trudności.

Geometria rowerów hardtail MTB

Wysoka dynamika jazdy wynikająca z dużej zwrotności rowerów MTB hardtail to zasługa specyficznej geometrii. Pojedynczy amortyzator montowany z przodu roweru oraz bardzo dobre przełożenie mocy na pedały nie uszczupla możliwości sprzętu do osiągania zadowalających rezultatów, a nawet pomaga lepiej pokonywać podjazdy, krótkie odcinki płaskie i szybkie zakręty. Niska masa rowerów umożliwia łatwe przenoszenie w razie potrzeby. To sprawia, że rowery hardtail cieszą się bardzo dużą popularnością wśród rowerzystów rekreacyjnych oraz zawodników, którzy wybierają mniej ekstremalne trasy. Warto podkreślić, że klasyczna konstrukcja rowerów MTB typu hardtail umożliwia szerokie wykorzystanie zarówno podczas klasycznej jazdy MTB, jak i enduro czy cross country XC.

Rowery MTB hardtail na smartrowery.pl

Nasz sklep internetowy smartrowery.pl oferuje dostęp do szerokiej gamy rowerów hardtail od czołowych i wiodących producentów, jak np. ROMET, GHOST, LAPIERREHAIBIKE czy TAOBOU. W ofercie znaleźć można jednoślady dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania i dostosowane do nawet najbardziej wygórowanych wymagań. Wybór odpowiedniego sprzętu ułatwia intuicyjna wyszukiwarka rowerów hardtail wg takich kryteriów, jak rozmiar kół, ilość biegów, czy też poziom skoku amortyzatorów.

Product added to compare.