Filtruj według
Dostępność
Cena
Płeć użytkownika
Rozmiar
Kalkulator Rozmiaru Ramy
więcej... mniej
Rozmiar Kół
Rok modelowy
Skok zawieszenia przód
Ilość biegów
Producenci
więcej... mniej
Pojemność baterii
Silnik
więcej... mniej
Moment obrotowy silnika
Filtruj

HARDTAIL

HardNine 4 400Wh 9-B Alivio²
Promocja! -2 000,00 zł DOSTĘPNY
HAIBIKE HardNine 4 400Wh 9-B Alivio²
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena 10 899,00 zł Cena podstawowa 12 899,00 zł

Hardnine 4 to stuprocentowy rower górski zbudowany na szybkich kołach w rozmiarze 29 oraz pancernej ramie z centralnie umiejscowionym silnikiem oraz baterią. Sam akumulator 400Wh pozwala na wiele...

Haibike AllTrack 4 27.5
Promocja! -700,00 zł DOSTĘPNY
Haibike AllTrack 4 27.5
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena 13 599,00 zł Cena podstawowa 14 299,00 zł

MTB Hardtail cool blue/leather - gloss

Promocja! -2 700,00 zł DOSTĘPNY
Ghost E-Teru Universal
Dostępność:na zamówienie - 7 dni
Cena 13 499,00 zł Cena podstawowa 16 199,00 zł

Ghost E-Teru Universal Unisex light grey pearl/black

Widać  12 towar/y z  78 towar/ów

Rowery elektryczne hardtail to nowoczesna propozycja dla rowerzystów MTB, ceniących sobie sprzęt z usztywnionym tyłem i jednocześnie otwartych na elektryczne wsparcie, dzięki któremu mogą osiągać jeszcze lepsze rezultaty swoich wyczynów terenowych. Mimo że silniki elektryczne potocznie są uznawane za rozwiązanie dla mniej ambitnych rowerzystów, to jednak rowery takie zyskują coraz bardziej na popularności, ponieważ pomagają przekraczać swoje granice przy mniejszym wysiłku.

Rowery elektryczne MTB hardtail

Sama jazda na rowerach elektrycznych MTB hardtail wciąż wymaga dużej sprawności i umiejętności wykorzystania geometrii rowerów z wyłącznie przednią amortyzacją. Mimo wyróżniającej użytkowanie bardzo lekkiej konstrukcji, dużej zwrotności i wysokiej dynamiki jazdy, rowery te wymagają dużej siły do utrzymania stabilnej pozycji ciała przy braku amortyzacji z tyłu. Rowery elektryczne hardtail pozwalają utrzymać radość z tego typu jazdy, a dzięki silnikom można znacząco zwiększyć swoje zasięgi, wspomagając się elektrycznie podczas jazdy w bardziej ekstremalnych warunkach terenowych. Elektryczne rowery hardtail to też dobre rozwiązanie dla rowerzystów po kontuzjach, którzy dopiero wracają do pełnej sprawności.

Smartrowery.pl - tu znajdziesz swój rower elektryczny hardtail

Przodujący producenci rowerów MTB ciągle poszerzają swoją ofertę o rowery elektryczne hardtail. Dzięki zastosowaniu trwałych i wydajnych silników elektrycznych czołowych marek, użytkownicy otrzymują do dyspozycji topowy sprzęt o parametrach, które zadowolą zarówno amatorów, jak i doświadczonych zawodników MTB. W sklepie smartrowery.pl znaleźć można rowery elektryczne MTB hardtail od takich producentów, jak HAIBIKEGHOST i LAPIERRE. Intuicyjna i rozbudowana wyszukiwarka ułatwi dobór odpowiedniego sprzętu według oczekiwanych cech roweru - od rozmiaru roweru i wielkości kół, przez ilość biegów, zakres pojemności baterii aż po wysokość skoku zawieszenia.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rowery elektryczne MTB, takie jak rowery elektryczne full. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

Product added to compare.