Nowość
Pompka Airace AF-16 z manometrem do kół i amortyzatorów 300 PSI

Pompka Airace AF-16 z manometrem do kół i amortyzatorów 300 PSI

199,00 zł
Brutto
00-20-31083-16-00007MOTOPARK
4712832350470
Airace
dostępny - wysyłka w 24h

Airace AF-16 to profesjonalna stacjonarna pompka rowerowa z precyzyjnym manometrem, przeznaczona do pompowania zarówno opon rowerowych, jak i amortyzatorów. Obsługuje zawory Presta (FV), Schrader (AV) oraz Dunlop (DV), a dzięki maksymalnemu ciśnieniu 21 bar (300 PSI) doskonale sprawdzi się w rowerach szosowych, MTB oraz podczas serwisowania zawieszenia.

Ilość:

Opis

Airace AF-16 – jedna pompka do kół i amortyzatorów

Airace AF-16 to wszechstronna pompka podłogowa stworzona dla wymagających rowerzystów i serwisów rowerowych. Pozwala wygodnie pompować zarówno opony, jak i amortyzatory, eliminując konieczność posiadania dwóch oddzielnych pompek.

Solidna aluminiowa konstrukcja gwarantuje wysoką trwałość, a ergonomiczna wysokość zapewnia wygodną obsługę nawet podczas pompowania do bardzo wysokiego ciśnienia.

Wbudowany manometr – pełna kontrola ciśnienia

Pompka została wyposażona w duży i czytelny manometr, który umożliwia precyzyjną kontrolę ciśnienia podczas pompowania. Jest to szczególnie ważne podczas pompowania amortyzatorów oraz opon szosowych, gdzie nawet niewielkie różnice ciśnienia mają wpływ na komfort i właściwości jezdne.

Maksymalne ciśnienie aż 21 bar (300 PSI)

Airace AF-16 umożliwia osiągnięcie ciśnienia do 21 bar (300 PSI), dzięki czemu doskonale nadaje się do:

  • pompowania amortyzatorów powietrznych,
  • widelców amortyzowanych,
  • opon szosowych wymagających wysokiego ciśnienia,
  • opon MTB, trekkingowych i miejskich.

Tak szeroki zakres zastosowania sprawia, że jest to idealne narzędzie zarówno do codziennego użytkowania, jak i profesjonalnego serwisu.

Uniwersalna kompatybilność

Pompka obsługuje wszystkie najpopularniejsze typy zaworów rowerowych:

  • FV (Presta)
  • AV (Schrader)
  • DV (Dunlop)

Dzięki temu sprawdzi się praktycznie w każdym rodzaju roweru.

Solidna konstrukcja na lata

Aluminiowy korpus zapewnia wysoką odporność na intensywne użytkowanie, a stabilna podstawa i ergonomiczny uchwyt gwarantują komfort pompowania nawet przy bardzo wysokim ciśnieniu.


Najważniejsze zalety

✔ możliwość pompowania opon oraz amortyzatorów

✔ czytelny, precyzyjny manometr

✔ maksymalne ciśnienie 21 bar / 300 PSI

✔ obsługa zaworów DV / AV / FV

✔ trwała aluminiowa konstrukcja

✔ ergonomiczna wysokość 73 cm

✔ stabilna podstawa zapewniająca wygodę pracy

✔ idealna do rowerów MTB, szosowych, gravelowych, trekkingowych i miejskich

✔ doskonała do domowego warsztatu oraz profesjonalnego serwisu


Specyfikacja

Model: Airace AF-16

Typ: pompka stacjonarna

Materiał: aluminium

Kolor: biały

Manometr: tak

Przeznaczenie: koła rowerowe oraz amortyzatory

Obsługiwane zawory:

  • DV (Dunlop)
  • AV (Schrader)
  • FV (Presta)

Maksymalne ciśnienie: 21 bar / 300 PSI

Wysokość: 73 cm

Waga: 2010 g

chat Komentarze (0)
Product added to compare.