Filtruj według
Dostępność
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

RED - ORGANICZNE WYCZYNOWE klocki hamulcowe

Widać  12 towar/y z  56 towar/ów

Rozważając, jakich klocków użyć do downhillu, należy koniecznie zrozumieć własny układ hamulcowy. Niektóre układy hydrauliczne, takie jak produkowane przez firmę Magura, wykorzystują przewody hamulcowe wykonane z nylonu lub tworzywa sztucznego i mogą być podatne na mięknięcie i pęcznienie w przypadku przegrzania.

Z tego powodu Magura i inni nie są zbyt chętni do stosowania w swoich systemach klocków, które generują zbyt dużo ciepła, takich jak klocki spiekane. Jeśli głównie uprawiasz downhill, klocki hamulcowe EBC Brakes RED będą doskonałym wyborem, ponieważ ich żywotność jest dość krótka ale świetne hamują, mają niskie zużycie tarczy i minimalne przenoszenie ciepła na zacisk hydrauliczny.

Zastosowana w klockach rowerowych EBC Brakes RED mieszanka organiczna, o wyższym współczynniku tarcia, poprawia efektywność układu hamulcowego. Klocki EBC Brakes Red przeznaczone są do zastosowań sportowych (np. XC, szosa, downhill), gdzie standardowa mieszanka klocków zielonych może okazać się niewystarczająca. Odznaczają się niezbyt długą żywotnością ale świetną siłą hamowania. Oszczędzają tarcze hamulcowe pod kątem zużycia oraz przegrzania.

  • Mieszanka organiczna do downhillu
  • Bardzo wysokie tarcie
  • Krótsza żywotność, ale świetna wydajność
  • Niskie uszkodzenia tarczy i minimalne przenoszenie ciepła

Product added to compare.