Filtruj według
Dostępność
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

GOLD - SPIEKANE klocki hamulcowe

Widać  12 towar/y z  50 towar/ów

O ile nie jeździsz na rowerze, na którym tarcze są oznaczone jako „Resin pad only”, co oznacza, że tarcze nie są utwardzone i prawdopodobnie będą narażone duże zużycie przy korzystaniu z klocków spiekanych, wtedy najlepszy stosunek jakości do ceny i długą żywotnością będzie zapewniać seria klocków hamulcowych EBC Brakes GOLD (spiekanych).

Dzięki wyższemu współczynnikowi tarcia niż inne rozwiązania na rynku, spiekane klocki EBC GOLD posiadają dużą żywotność i będą hamować mocniej. Klocki są wyprodukowane w USA i mają wysoką jakość. Używane są jako oryginalne wyposażenie w hamulcach MTB przez największe światowe marki. Klocki te mają świetny stosunek jakości do ceny, a dla codziennego rowerzysty to doskonały wybór.

Klocki hamulcowe rowerowe EBC Brakes GOLD (spiekane) oferują maksymalną efektywność w połączeniu z dużą żywotnością, przez co wyznaczają nowy standard wśród klocków hamulcowych. Doskonałe do jazdy w trudnych warunkach (błoto, woda, piasek) oraz na długie strome zjazdy (najwyższa odporność na wysokie temperatury). Jeżeli masz problem z klockami standardowymi, wybierz złote - problem zniknie. Klocki te oferują potężną moc hamowania i najdłuższą żywotność. Oferowane również do downhillu. Zalecane do systemów oryginalnie wyposażonych w klocki spiekane i najwyższej jakości tarcze hamulcowe (bez oznaczenia „Resin Pad Only”), aby uniknąć przegrzania systemu.

  • Mieszanka spiekana do jazdy na mokro
  • Trwałe o wysokim współczynniku tarcia
  • Świetny stosunek jakości do ceny
  • Wyprodukowane w USA i używane przez jednych z największych na świecie sportowców MTB
Product added to compare.