SILNIKI ELEKTRYCZNE 2021

Kolekcja rowerów elektrycznych Haibike 2021 jest już tuż tuż. Zapraszamy do porównania silników, które będzie można znaleźć w najnowszych modelach. Jest moc i wytrzymałość. Wsparcie rowerzysty od poziomu 280 do 820 %..to robi wrażenie na każdym kto choć raz zasiadł na elektryku. Zapraszamy do lektury.

YAMAHA PW- TE

Silnik serii PW TE został stworzony do zapewnienia komfortu i stabilnej jazdy w obszarach miejskich. Świetnie sobie radzi z różnymi warunkami, w tym ze stromymi podjazdami i jazdą przy silnym wietrze. Dzięki technologii Quad Sensor system automatycznie wykrywa warunki jazdy, takie jak ruszanie pod górę, i zapewnia odpowiednią moc wspomagania oraz płynne przyspieszanie.


Napęd: Silnik centralny

Waga: 3,4 kg

Moc: 250 Watt

Moment obrotowy: 60Nm

Max prędkość: 25km/h

Tryb wspomagania (4 tryby): HIGH / STD / ECO / +ECO

YAMAHA PW- ST

PW-ST to wszechstronny silnik Yamahy, który daje dużą radość i wsparcie nie tylko dla początkujących. Wybierz jeden z czterech trybów jazdy i ciesz się swobodą poruszania w każdym terenie.


Waga: 3,5 kg

Moc: 250 Watt

Moment obrotowy: 70Nm

Max prędkość: 25km/h

Tryb jazdy: +ECO/50, ECO/100, STD/190, HIGH/280

Systemy: Quad Sensor System, Automatic Support Mode

YAMAHA PW- X2

 Mówiąc o silniku PW-X2 należy zauważyć że Yamaha znacznie poprawiła wsparcie silnika w wyższych kadencjach. Bardziej naturalne wrażenia z jazdy są uzupełnione przez ulepszony moment obrotowy we wszystkich trybach, mniejszy opór pedałowania i zmniejszoną wagę, aby pomóc Ci utrzymać prędkość na szlaku i uśmiech na twarzy!

Waga: 3,1 kg

Moc: 250 Watt

Moment obrotowy: 80Nm

Max prędkość: 25km/h

Tryb jazdy: +ECO/50, ECO/100, STD/190, HIGH/280, EXPW/360

Systemy: Quad Sensor System, Automatic Support Mode dla eMTB, Extra Power Mode, stała zwiększona kadencja, zwiększona moc w stosunku do poprzednika

BOSCH PERFORMANCE CX (gen 4)

Optymalna i ulepszona wydajność silnika i skrzyni biegów w celu pokonywania długich, stromych podjazdów. Reakcja silnika jest natychmiastowa a generowana moc wyraźnie odczuwalna już od samego startu. Mniejszy silnik Bosch Performance Gen 4 pozwolił  stworzyć rower z krótszym tyłem, a co za tym idzie zwiększoną zwrotnością i zabawą. 340% wsparcia dla rowerzysty połączone ze zmniejszoną masą o 1,1kg zdecydowanie zmniejsza opór pedałowania a przez to zapewnia bardziej wydajną jazdę i bardziej naturalne wrażenia z jazdy.

Waga: 2,9kg

Moc: 250 Watt

Moment obrotowy: 85Nm

Max prędkość: 25km/h

Tryb jazdy: ECO/60, TOUR/140, eMTB/140-340, TURBO/340

HAIBIKE FLYON HPR 120S

Pokonuj strome podjazdy, „lataj” nad szlakami, odkrywaj nowe granice i je przekraczaj. Wyjątkowo mocny pakiet mocy - Made in Germany - zapewnia niezbędną moc z doskonałą modulacją możliwą dzięki pięciu niestandardowym trybom wspomagania. Wraz z dostawcą technologii TQ opracowaliśmy dynamiczny silnik eMTB, który jest obecnie najmocniejszym silnikiem z napędem pośrednim na rynku, zapewniającym moment obrotowy do 120 Nm. Dzięki opatentowanej przekładni silnik oferuje ekstremalną moc i wydajność w kompaktowej obudowie.

Waga: 3,7kg

Moc: 250 Watt

Moment obrotowy: 120Nm

Max prędkość: 25km/h

Tryb jazdy: ECO/150, LOW/220, MID/350, HIGH/540, XTREME/820 

Jak wszyscy pasjonaci rowerowego szaleństwa odliczamy dni do momentu kiedy nowe ‘perełki’ Haibike z kolekcji 2021, wyposażone w topowe silniki, pojawią się u nas w sklepie. Aby pozostać na bieżąco zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz funpage’a na FB i Instagramie. Zapraszamy serdecznie!

Product added to compare.