• Hamulec szczękowy hydrauliczny Magura HS22 EVO2
Hamulec szczękowy hydrauliczny Magura HS22 EVO2
-10%
Hamulec szczękowy hydrauliczny Magura HS22 EVO2

Hamulec szczękowy hydrauliczny Magura HS22 EVO2

365,18 zł
405,75 zł
Brutto
Cena nie uległa zmianie
2039900845
4055149131203
Magura
Przewidywana data dostawy - 2024-09-10

czarny,3-palce dzwignia, lewa VE=1

Ilość:

Opis

Montowany w wielu testowanych rowerach, ponieważ rowerzyści miejscy i trekkingowi cenią sobie bezpieczeństwo i brak konieczności konserwacji. Royal Blood może pozostać na stałe w przewodach. bez użytku narzędzi reset w przypadku zużycia klocków oraz zamknięty system hydrauliczny sprawdzonej technologii HS sprawiają, że HS22 jest hamulcem absolutnie bezproblemowym. Z olejem mineralnym MAGURA Royal Blood wymiana płynu hamulcowego nie jest konieczna, a zużycie mechaniczne to pojęcie obce. A wszystko to z porcją zaawansowanej technologii - uchwyt hamulca, dźwignia hamulca i zacisk kierownicy są w całości wykonane z Carbotecture i pozwalają zaoszczędzić nawet 10 g na każdym hamulcu w porównaniu do podstawowego modelu HS11. Dzięki napełnianiu Easy Bleed i możliwości skrócenia przewodu przy dźwigni hamulca, HS22 jest szczególnie łatwy w montażu, co przynosi korzyści zarówno dealerom, jak i producentom. Opcjonalna wersja Easy Mount gwarantuje jeszcze łatwiejszy montaż.

  • dźwignia trójpalcowa
  • system zamknięty bez zbiornika
  • środek hamujący: Royal Blood
  • szczególnie niskie koszty utrzymania
  • sprawdzona ergonomia, dźwignia hamulca Carbotecture zapewniająca komfortowe hamowanie w każdych warunkach, nawet na najdłuższych zjazdach!
  • Eleganckie wzornictwo i wysokiej jakości materiały, takie jak dźwignia hamulca i klamka Carbotecture, zmniejszają wagę i zapewniają niezawodność, a także elegancki i wyrafinowany wygląd. elegancki i wyrafinowany design.
  • bez użytku narzędzi regulacja klocków


Type of brake
GroupMagura multi-use series

Dane Techniczne

Kod producenta
2700845
chat Komentarze (0)
Product added to compare.