• kask rowerowy Limar Berg-EM
kask rowerowy Limar Berg-EM
kask rowerowy Limar Berg-EM

Limar Berg-EM

292,00 zł
Brutto
2017234308
4055149275273
Limar
niedostępny

mat pomarn.rozm.M (52-57cm)

Ilość:

Opis

Limar - firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kasków dla wszystkich dyscyplin rowerowych. Stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowników. Kaski Limar przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych zawodników na szosie, MTB, jak również dla pozostałych rowerzystów.

Kask Limar Berg-em został opracowany dla rowerów górskich i jest certyfikowany zgodnie z regulacją NTA 8776, pierwszym na świecie standardem bezpieczeństwa stworzonym specjalnie dla rowerzystów Speed ​​E-bike. Kask Berg-em został przetestowany pod kątem wyższych i szybszych współczynników uderzeń i jest certyfikowany do szybkiego użytku na rowerze elektrycznym. Został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalne pokrycie wokół głowy i ochronę przed większą prędkością uderzenia, nie tracąc przy tym wielkich korzyści wynikających z lekkości i doskonałej wentylacji.

19 otworów wentylacyjnych i trzy podłużne kanały umożliwiają szybsze odprowadzanie gorącego powietrza, zapewniając natychmiastowy i lepszy efekt chłodzenia głowy.

Technologia in-mold, wentylacja, lekka, moskitiera chroniąca przed owadami: ten kask ma to wszystko, aby być najlepszym towarzyszem podczas e-przejażdżek.

Cechy kasku Limar Berg-em:

19 otworów wentylacyjnych

InMold

Regulacja Competition +Fit System z regulacją

Wkładki antybakteryjne

Waga: 300g (M) – 325g (L)

Dane Techniczne

Kod producenta
GCBERGCEULM
chat Komentarze (0)
Product added to compare.